O FIRMĚ INPOZ

Firma INPOZ spol. s r.o. byla založena v r. 1993 a zabývá se dodávkami nerezových a hutních materiálů pro energetický, potravinářský, chemický, strojírenský, papírenský a farmaceutický průmysl, kompletací potrubních rozvodů a tvarovým dělením plechů. 

V dnešní době má firma rozsáhlé sklady, které čítají velké množství hutního materiálu. Skladem jsou vedeny různé rozměry bezešvých a svařovaných trubek, příslušenství potrubí, nerezových kulatin a profilů, nerezových plechů i plechů ocelových. Z tohoto důvodu jsme velice operativní a jsme schopni nabídnout velké množství položek ze skladu. V případě dodávání materiálu z dovozu, nabízíme velice krátké dodací termíny díky výborným vztahům s našimi zahraničními dodavateli.

Firma je od roku 2001 držitelem certifikátu systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016 a proto je schopna zajistit kvalitu všech dodávaných výrobků nejen z důvodů certifikace ale i proto, že našimi dodavateli jsou přední evropští výrobci a skladovatelé nerezových a hutních materiálů.

 

Z dodávaných sortimentů nabízíme především tyto položky: 

 

V případě zájmu o položky, které nejsou uvedeny v tomto stručném přehledu, nás prosím kontaktujte a rádi Vám poskytneme bližší informace, případně Vám zašleme dokumentaci týkající se daného výrobku. Další možný servis, který naše firma provádí, je dodávání veškeré atestové dokumentace, možnost odborné konzultace a neomezený technický servis, dle potřeb zákazníků. Samozřejmostí je i možnost dělení již zmíněných položek a také tvarové dělení plechů jak nerezových tak i ocelových.